Hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l

TUB-TU3637

Hiigelmullide valmistamise komplekt kuulub iga mullimeistri lemmikvarustuse hulka. Loe lähemalt all...

Rohkem infot

Laos


9,95 €

Rohkem infot

Tuban seebimullitaja komplekti kuulub mugavate käepidemetega seebimullirõngas ja 1 pudel (400ml) mullivedelikku.

Mullirõngas on kerge ja valmistatud vedelikku hästiimavast materjalist, mis muudab mullitamise lihtsaks - kasta nöör õrnalt mullivedelikku ja lase tuulel õrnalt rõngasse puhuda. Koheselt hakkavad sealt lendama hiigelsuured ja sädelevad mullid. Kui piisava suurusega mull on valmis lükka käepidemed omavahel kokku ja lase mullil õhku kerkida!

Komplekti kuuluv 400ml mullivedelik on meeldiva lõhnaga, valmistatud vastavalt EN71 mänguasjade ohutusstandarditele ning kannab CE märgist. Kõrgekvaliteediline mullivedelik võimaldab puhuda kuni 2m läbimõõduga värviliselt sädelevaid seebimulle.

Nõuanded:

  • Kõige parem on valmistada mulle kui õhuniiskus on üle 40%: peale vihmasadu, udu ja pilviste ilmadega. Päikesepaistelistel päevadel ei ole mullid kuigi tugevad, mistõttu on neid parem teha varahommikul või õhtul peale päikeseloojangut.
  • Mullirõngast ei tohi mullivee sees raputada. Vahune seebimullivedelik muudab mullitamise keeruliseks ja mullid väikeseks. Mullitamise käigus tekkinud seebivaht tasub alati käe või paberi abil vedeliku seest eemaldada.
  • Kui teed seebimulle toas, piserda õhku pisut vett, et õhk muutuks niiskemaks!

Hoiatus! Ei sobi alla 3-aastastele lastele. Väikesed osad - lämbumisoht! Mitte alla neelata! Allaneelamisel juua rohkelt puhast vett ja pöörduda arsti poole. Vältida kokku puudet silmadega! Silma sattumisel loputada silmi kohe rohke veega. Kasutada ainult täiskasvanu järelvalve all!

Vaata toote videot:

Lisainfo

Lapsed3-4- aastased, 4-5-aastased, 5-6-aastased, 6-7-aastased , 7+ aastased
Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l

Hiigelmullirõngas + mullivedelik 0,4l

Hiigelmullide valmistamise komplekt kuulub iga mullimeistri lemmikvarustuse hulka. Loe lähemalt all...

Seonduvad tooted