Mängukomplekt "Mängin õues"

KOMP-11

Vahva vastupidavate õuemänguasjade komplekt nii üksi kui mitmekesi mängimiseks! Rohkem infot all...

Rohkem infot

Otsas


Toodet pole enam laos

50,10 €

Eelmine Hind 51,10 €

Rohkem infot

Hoolsalt läbi mõeldud mängukomplekt sisaldab vastupidavaid tooteid nii liivakastimänguks, metsas käimiseks kui palliväljakul toimetamiseks! Lõbus on nii üksi toimetades kui sõprade ja perega koos olles! Komplekti kuuluvad:

  • Liivakastimänguasjade komplekt - Tahad sõbraga liivakasti või rannaliivale mängima minna? Haara kaasa lõbusalt värviline Hape liivakastimänguasjade komplekt ja mängurõõmu jagub tundideks. Komplekti on mugav kaasas kanda, kuna kõik 5 mänguasja mahutuvad ühte ämbrisse, haara vaid sangast ja mine!

  • Liivalabidas, punane (55cm) - Nüüd on liivas kaevamine ja liivalosside ehitamine veelgi lõbusam! Liivalabidas on paraja suurusega, et olla hea abimees väikestele kätele suurteks tegudeks. See on valmistatud kvaliteetsest plastikust ning loodud kestma.
  • Periskoop - Tahad piiluda nii et sind ei märgataks? Vastupidav bambuskestas periskoop on põnev optikariist, mis sobib hästi nii looduse avastamise kui spioonimänguks. Sellega on võimalik vaadata ümber takistuste, piiluda jäneseurgu ning ohutus kauguses ka linnupessa.
  • Loodusvaatleja komplekt -  Väikese loodusvaatleja komplekt koosneb 4x suurendusega luubist ja kahetoonilisest vilest - Uuri lähemalt lehti, putukaid ja liblikaid ning kutsu kahetoonilise vile (heli vahetamiseks tuleb vile peal olev auk sõrmega kinni katta) abil sõbradki leidu kiikama. Tänu aasadele on mugav nii vile kui luup käe ümber kinnitada, et vältida nende kadumist ja kukkumist.
  • Kummikattega täispuhutav pall (22cm) - Vastupidaval kummikattega pallil on hea haardepind, tänu millele on lastel seda kerge käega haarata ja püüda ning erinevaid harjutusi teha. Pallimängud arendavad kontsentratsiooni ja käe-ja silma koostööd. Palli saab õhuga täita tavalise pallipumba abil.

Lisainfo

Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Tooted eraldi ostes

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Mängukomplekt "Mängin õues"

Mängukomplekt "Mängin õues"

Vahva vastupidavate õuemänguasjade komplekt nii üksi kui mitmekesi mängimiseks! Rohkem infot all...

Seonduvad tooted