Tähelepanumäng "Ruttu, Tõnn!" - Beleduc

BEL-22790

Kaasahaarav tähelepanumäng, mis arendab laste jälgimis-ja kombinatsioonide märkamise oskusi.

Rohkem infot

Laos


21,70 €

Rohkem infot

Asjalood on Juustulinna kindluses läinud üsna hulluks. Peakokk Tõnn on unustanud juustu tagasi külmkappi panna ja nüüd on kõik kohad väikseid tõeliselt juustumaiaid hiirekesi täis. Tõnn jookseb ruttu tagasi kööki, et juustutükkide vahelt hiired üles leida ja nad minema hirmutada. Ruttu, Tõnn!
Sina pead Tõnni aitama, et ta saaks hiirtest jagu enne, kui need liiga palju maitsvat juustu nahka panevad. Hiirte kinnipüüdmiseks pead liigutama oma juustutükki mängulaua peal ja leidma sealt üles täpselt samasugused kolm hiirt nagu on kujutatud juustukaardil. Hiired peavad juustutükis olevast kolmest august paistma tervenisti (välja arvatud saba). Mäng saab läbi, kui vähemalt üks mängija on kokku saanud neli juustukaarti. See põnev tähelepanumäng arendab laste jälgimis- ja kombinatsioonide märkamise oskusi.

Mängukomplekti kuulub:

  • 4 mängulauda
  • 4 puidust juustutükki
  • 1 sümbolitega täring
  • 16 juustukaarti

Sobib vanusele 4+

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Lisainfo

TeemaMatemaatika ja geomeetria, Loovus ja muusika, Sotsiaalsed oskused, Peenmotoorika
Lapsed5-6-aastased, 6-7-aastased
Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Tähelepanumäng "Ruttu, Tõnn!" - Beleduc

Tähelepanumäng "Ruttu, Tõnn!" - Beleduc

Kaasahaarav tähelepanumäng, mis arendab laste jälgimis-ja kombinatsioonide märkamise oskusi.

Seonduvad tooted