Mängukomplekt "Saan ise hakkama"

KOMP-10

Iseseisvaid arendavaid tegevusi pakkuv mängukomplekt hoiab lapse omaette toimetamas ning laseb lapsevanemal samal ajal mõne vajaliku asjaajamise ära toimetada! Rohkem infot all...

Rohkem infot

Otsas


Toodet pole enam laos

46,10 €

Rohkem infot

Hoolsalt läbi mõeldud mängukomplekt sisaldab meie veebipoe kõige populaarsemaid tooteid, millega laps saab iseseisvalt toimetada. Siia kuulub nii nuputamist, korduvkasutatavat värvimist ja joonistamist kui tubast hüppamismängu.  Nii tekib vanematel pisut aega, et mõni vajalik asjatoimetus ära teha. Komplekti kuuluvad:

Suur magnetiline joonistamistahvel - Magnetilise joonistamistahvli abil saab joonistada toredaid pilte, harjutada numbrite ja tähtede kirjutamist ning õppida korrektset pliiatsi käeshoidmist. Tahvli sees on väikesed magnetkuulikesed, mis magnetpliiatsiga tahvlile joonistades tõmbuvad üles tahvlipinnale. Joonistuse kustutamiseks tõmba pliiatsi küljega üle tahvli ja kuulid kukuvad alla ning saad uut põnevat joonistust alustada. 

Suur veepliiatsiga värviraamat LINN - Kompaktses reisipakendis veepliiatsi ja võluluubiga korduvkasutatav värviraamat ei määri käsi ega riideid ja kutsub põnevale detektiivitööle. Täida pliiats kraaniveega ja värvi pildid! Nüüd haara luup ja leia igalt pildilt 8 pildile mittesobivat elementi! Pane tähele, et osad kummalised elemendid on nähtavad vaid luubi abil. Õigeid vastuseid kontrolli raamatu lõpus olevatelt vastusepiltidelt!

Kummikeks "Känguru" -  Kummikeks on veniva ringikujulise kummilindiga hüplemismäng, mida saab mängida nii õues kui toas, nii üksi kui kolmekesi. Mäng sobib alates 4-5. eluaastast täiskasvanuteni välja, sest selle erinevaid mänguversioone ja raskustasemeid on loendamatul hulgal.

Nuputamismäng "Sõrmepall" - Sõrmepall on põnev nuputamismäng nutikatele lasteaialastele ning mõnus stressi maandaja ka täiskasvanutele. Selle eesmärgiks on leida igale kuulile tee oma pesani. Kuulikesi saab pesade vahel liigutada näpuotstega muljudes.

HOIATUS! Tootekomplekt ei sobi alla 3-aastastele lastele! Sisaldab väikeseid osi ja pikka nööri. Lämbumis- ja poomisoht!

Lisainfo

Lapsed3-4- aastased, 4-5-aastased, 5-6-aastased, 6-7-aastased , 7+ aastased
Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Tooted eraldi ostes

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Mängukomplekt "Saan ise hakkama"

Mängukomplekt "Saan ise hakkama"

Iseseisvaid arendavaid tegevusi pakkuv mängukomplekt hoiab lapse omaette toimetamas ning laseb lapsevanemal samal ajal mõne vajaliku asjaajamise ära toimetada! Rohkem infot all...

Seonduvad tooted