Loogikamäng "LogiPlay"

BEL-21070

LogiPlay on arendav mäng, kus mängijal tuleb lahendada ülesandeid, mis panevad proovile nii loogilise mõtlemise kui teadmised! Loe lähemalt all...

Rohkem infot

Laos


54,30 €

Rohkem infot

LogiPlay on magnetmäng, mis sobib kasutamiseks lasteaiast kuni algkoolini ehk 4–8-aastastele lastele. Kuna mäng sõnalist selgitust ilmtingimata ei vaja, võib seda õppimiseks kasutada ka varem.

Mäng arendab:

  • matemaatilisi oskusi: loogilised kombinatsioonid, hulkade, kujundite ja kaalu äratundmine;
  • kunstilisi oskusi: värvide äratundmine ja nimetamine, piltide täiendamine;
  • sotsiaalseid oskusi: koos mängimine ja piltidest rääkimine;
  • kehalisi oskusi: peenmotoorika oskused magnetpliiatsi kasutamisel, eri toiduainete tundmaõppimine;
  • teadmisi loodusteadustest: loomade ja nende elupaikade äratundmine, eri objektide juurde kuuluvate asjade tundmaõppimine.

LogiPlay koosneb puitraamist, mille külge on kinnitatud magnetpliiats, ja 18 ülesandekaardist. Kaartide esiküljel on kujutatud ülesanded: magnetpliiatsiga on võimalik valida välja sobivat värvi pall ja liigutada see arvatava õige vastuse kõrvale sama värvi ringi kohal olevasse auku. Kaartidel on kirjas tegevused, mille käigus peavad lapsed pilte valima, seostama, täiendama või kokku panema, elemente võrdlema, loendama... Tagaküljel olevate värviliste kastide abil on võimalik ise pakutud vastuste õigsust kontrollida: kui pall on temaga sama värvi kastis, on vastus õige.

Sobib vanusele 4+ aastat. 

Beleduc metoodilised mängud ja mänguasjad on välja töötatud spetsiaalselt lasteaedadele erinevate oskuste arendamiseks ja õpieesmärkide kinnistamiseks, kuid sobivad suurepäraselt ka sõprade ja pere seltsis mängimiseks. Kui soovid, et lapse mänguasjad annaksid uusi teadmisi, arendaksid loovust, mõtlemisoskust ja suhtlemist, siis on Beleduc õige valik.

Lisainfo

TeemaMatemaatika ja geomeetria, Loovus ja muusika, Sotsiaalsed oskused, Peenmotoorika, Magnetmängud, Metoodika
Lapsed3-4- aastased, 4-5-aastased, 5-6-aastased, 6-7-aastased
Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Kommentaarid

Kirjutage oma ülevaade

Loogikamäng "LogiPlay"

Loogikamäng "LogiPlay"

LogiPlay on arendav mäng, kus mängijal tuleb lahendada ülesandeid, mis panevad proovile nii loogilise mõtlemise kui teadmised! Loe lähemalt all...

Seonduvad tooted