Taluõu Le Toy Van + taluloomad

U110

Põhjalikult viimistletud vastupidav puidust talukompleks koos Le Toy Van puidust taluloomadega.

Rohkem infot

Laos


Hoiatus: Viimane toode laos

129,90 €

Eelmine Hind 131,90 €

Rohkem infot

Klassikaline värvitud puidust farm talupidamise tundmaõpimiseks. Kauni viimistlusega vastupidaval majade kompleksil on küün heinalakaga, lüpsiplats, tall ja sigala. Tallivärav käib lahti ning kõik ukseavad piisavalt suured, et väikesel loomasõbral on mugav sealt loomi sisse ja välja liigutada. Komplekte saab täiendada erinevate talupidamises vajalike sõidukite, loomade, mänguvaiba ja lustakate Budkins kollektsiooni talunikega. Mängimiseks sobivad ka standardmõõtudes plastmassist inimesed ja loomad.

Komplekt sisaldab Le Toy Van puidust talukompleksi ja taluloomi. Ülejäänud piltidel olevad loomad ja tegelased komplekti ei kuulu. 

Pane tähele, et toote hind sisaldab tasuta transporti lähimasse postkontorisse või pakiautomaati (Omniva, Itella).

Lisainfo

Kellelepoisile, tüdrukule
Sobib vanusele3+ aastat, 4+ aastat, 5+ aastat

Tooted eraldi ostes

Kommentaarid

Minu laps võitis selle komplekti Laps ja Pere messi raames korraldatud loosimisega. Oleme loosiõnne üle terve perega väga rõõmsad. Eriti vaimustuses on sellest meie 1,9 aastane poiss, kes veedab nüüdsest oma igapäeva-aega loomadega rõõmsalt mängides. Kui toote kätte saime olime kõik hämmeldunud komplekti kvaliteedis - detailid on tugevalt aluse küljes kinni, iga pisiasi näeb nii ehe välja ja meile oluline on ka, et tegemist on puidust valmistatud komplektiga. Puitlelude eluiga on märksa pikem ja peavad kindlasti vastu veel mitu põlve. Kuigi mängu soovituslik eluiga oli hilisem, siis võin kinnitada et tegevust leidub kindlasti ka väiksematele ja kasutusiga (olenevalt lapsest) kuskil 6 aastat kindlasti, kui mitte kauem. Tore on veel see, et komplekti saab pidevalt täiendada.
Oleme väga tänulikud fortuunale ja kinnitame, et võit läks väga õigesse kohta. Aitäh!

06-12-15

  Kirjutage kommentaar

  Kirjutage oma ülevaade

  Taluõu Le Toy Van + taluloomad

  Taluõu Le Toy Van + taluloomad

  Põhjalikult viimistletud vastupidav puidust talukompleks koos Le Toy Van puidust taluloomadega.

  Seonduvad tooted